Državni tajnik prof. dr. sc. Nikola Mrvac prisustvovao je otvorenju obnovljenih prostora Instituta za antropologiju.
„Zahvaljujem svima koji su sudjelovali u realizaciji ovog projekta - djelatnicima Instituta, projektantima, izvođačima, kao i svima koji su prepoznali važnost ovog ulaganja i pružili potrebnu podršku. Siguran sam da će u ovim obnovljenim prostorijama nastajati nova znanja, razvijati se ideje i odgajati generacije znanstvenika koje će nastaviti graditi još snažniju i vidljiviju hrvatsku znanost. Još jednom vam iskreno čestitam i želim puno uspjeha u daljnjem radu“, istaknuo je državni tajnik Mrvac.
Pisane vijesti |
Projekti |
Znanost i tehnologija